Senzaparty.net | festivaly | RfP: Včera Karel... A dneska Kryštof, Kabát, Klus...

nejctenejší clánky minulého dne

 

RfP: Včera Karel... A dneska Kryštof, Kabát, Klus...

5.7.2013 13:42 Pepíno | festivaly
 

Za zlom ve své kariéře označil svůj čtvrteční koncert na RfP Karel Gott. Atmosféra? Neuvěřitelná... Dneska se o podobnou euforii pokusí dalších 60 českých a slovenských kapel v čele s Kryštofem, Kabáty s Big Bandem, Tomášem Klusem nebo Pražským výběrem.

Lístků je dostatek, jídla a pití je dostatek, stejně tak parkovacích míst. A počasí? Ideální festivalové!

Jeden z vrcholů 19. ročníku RfP tedy máme za sebou, ale to v žádném, případě neznamená, že už nám došly náboje. Naopak! MANDRAGE & A BANQUET, HORKÝŽE SLÍŽE, PRAŽSKÝ VÝBĚR a KABÁTs BIG BANDEM – to je pozvánka na venkovní Rock for People Stage.

Staropramen Stage hostí FILHARMONII HRADEC KRÁLOVÉ, kterou vystřídá ANETA LANGEROVÁ, TOMÁŠ KLUS a kapela KRYŠTOF. Pokud se těšíte na UDG, CHARLIE STRAIGHT , STO ZVÍŘAT a SKYLINE, zamiřte pod modrobílé šapitó Youtube stage. Stejná souřadnice platí i pro fotbalové fanoušky londýnské Chelsea a fans skupiny EDDIE STOILOW, kteří se těší, že vám s gólmanem PETREM ČECHEM za bicími premiérově představí letní pohodovku "Baby".

To vše vám dnes naservírujeme, a je jen na vás, čemu dáte přednost. Užívejte a bavte se - což platí dvojnásob pro ty, kteří k nám letos zamíří vůbec poprvé.

PS: Pokud k nám míříte z větší dálky, nedivte se, že cedule kolem komunikací jsou po včerejší noci přepsány z Hradce Králové na Karlův Hradec :-)

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 12:13 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign