Senzaparty.net | festivaly | RfP: Počasí nám zachovalo přízeň, míříme do finále!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

RfP: Počasí nám zachovalo přízeň, míříme do finále!

4.7.2013 11:30 Pepíno | festivaly
 

Počasí letos ukazuje festivalu svou přívětivější půlku tváře. A i středa se nesla ve znamení z větší části slunečné zábavy pro každého a skvělých koncertů. Jmenovitě Billy Talent, The Parov Stelar Band, ale třeba i A Day To Remember.

A čtvrtek? To bude žánrová krasojízda od Lady Carneval ke Královnám. Neváhejte a přijeďte - v pátek je den volna!

Festivalový čtvrtek je ve znamení Královen a Krále. Právě dnes máte jedinečnou příležitost dát dělovou ránu, potkat Lady Carneval nebo Trezor.  Fenomén, který ve střední Evropě nemá obdoby, ozdobí svým vystoupením 19. ročník RfP a dozajisté na koncert KARLA GOTTA ve Staropramen Stage jen tak nezapomenete.

Osvědčené hudební pecky přivezou QUEENS OF THE STONE AGE, jejichž poslední album Like Clockwork je chváleno fanoušky i kritikou. Na Královny se těšte na největším open-air podiu, Rock for People Stage, tamtéž uvidíte a uslyšíte taky britské FOALS.

Milým překvapením by pro vás, kdo ji ještě neznáte, mohla být teprve 17náctiletá CHLÖE HOWL s velmi podmanivým témbrem. Na stejném podiu, kryté Staropramen Stage, doporučujeme i produkci izraelského DJ a bubeníka BORGORE.

Skvělý zážitek dnes slibuje také speciální a pro RfP výlučné spojení kapely COCOTTE MINUTE se zpěvačkou HEIDI JANKŮ, kteří vás pobaví společným koncertem na Youtube Stage. A kdybyste si náhodou nevybrali, nezapomeňte na Live Jukebox u hlavní brány do Festivalparku.

Tolik ve zkratce dnešní RfP menu – vybírat je z čeho, nálada je skvělá, slunce má svítit tak akorát. Zkrátka užívejte si, bavte se a inspirujte sebe i nás!

A kdyby vám to nevyšlo, přijeďte klidně až v pátek. To vás čeká den ve znamení nejlepších cz/sk kapel!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 12:29 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign