Senzaparty.net | festivaly | RfP: Máme za sebou jeden z vrcholů a jedeme dál!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

RfP: Máme za sebou jeden z vrcholů a jedeme dál!

3.7.2013 15:14 Pepíno | festivaly
 

Na chvíli, kdy Thirty Seconds To Mars vystoupí na pódium kryté Staropramen stage, čekali fanoušci v řádu tisíců.

A dočkali se: částí fans obávaný obří stan se ukázal jako fantastická kulisa pro jejich velkolepou show. Zhruba hodinu před začátkem koncertu bylo v areálu už téměř 20 tisíc lidí a mnoho dalších na RfP teprve zamíří - například na skvělý středeční, hutný čtvrteční nebo česky hvězdný páteční program. A samozřejmě, za atmosférou.

Rock for People se rozjel parádním způsobem a dělá vám radost! Mezi středeční největší lákadla dozajisté patří GOGOL BORDELLO nebo THE PAROV STELAR BAND na open air ROCK FOR PEOPLE STAGE.

Krytou STAROPRAMEN STAGE otevřou ROYAL REPUBLIC, večerním tahákem pak bezesporu budou PAPA ROACH a BILLY TALENT, tak si je nenechte ujít.

Pokud vás zajímají zatím neobjevené talenty, zamiřte na YOUTUBE STAGE, která představí vítěze českého Youtube festu 2013. Večerní a noční produkce bude patřit třeba tuzemským SUNSHINE či  CARTONNAGE.

(Snad) slunečné odpoledne vám může zpestřit filmová produkce kina Aero v EVROPA 2/VESTAX STAGE, tamtéž pro vás opět otevřeme workshop Digital DJingu.

SHOWCASE STAGE letos přestavuje jména, o kterých ještě zaručeně uslyšíte. Proto využijte příležitosti a ulovte si svůj budoucí idol - dnes ve znamení německé inspirace.

Občerstvovat se můžete nejen podle chuti a libosti, ale také podle nálady – ve Festivalparku  nechybí tradiční dobroty od KFC, Burger King, Hooters či Starbucks, ale i nečekané vychytávky v podobě stánku UGO s čerstvě lisovanými ovocnými šťávami, dále Buble tea, luxusní stánek s italskými domácími těstovinami. Vybírat ale můžete také z klasického festivalového menu – čínské nudle, palačinky, párky v rohlíku, gyros, pizza, oblíbený trdelník aj.

Je toho pro vás samozřejmě připraveno mnohem víc – velmi povedený chill out najdete třeba u Jack Daniel's, písečnou pláž zase u Camel stánku a řádnou dávku osvěžení nabízí samozřejmě rybník za plotem areálu.

Už dnes vypichujeme velké taháky zítřejšího programu, ať se máte na co těšit – KAREL GOTT, QUEENS OF THE AGE, KLAKSONS, COCOTTE MINUTE & HEIDY JANKŮ, LOONALOOP a další.

Nevěříte? Tak se podívejte na fotodůkazy zde.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:56 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign