Senzaparty.net | festivaly | RfP: Kola festivalu se roztáčí a zaútočíme na rekord!

nejctenejší clánky minulého dne

 

RfP: Kola festivalu se roztáčí a zaútočíme na rekord!

2.7.2013 08:26 Pepíno | festivaly
 

Takže, Večírek pro nedočkavé přilákal přes 5000 fans, a to jen do prostoru před areálem. Už jste viděli ty euforické fotografie? S úterní 14. hodinou se otevřou brány Festivalparku a letošní RfP začne naplno.

Mimojiné se pokusíme zdolat unikátní rekord o Největší počet čtenářů jednoho novinového výtisku, konkrétně deníku Metro.

„Největší počet čtenářů jednoho novinového výtisku“, tak zní název pokusu, jenž deník Metro pořádá v rámci festivalu Rock for People společně s pelhřimovskou agenturou Dobrý den, která zastřešuje oblast rekordů v České republice. Cílem pokusu je podpora dlouhodobého recyklačního programu deníku Metro.

„Chtěli jsme netradiční formou upozornit na naši ekologickou iniciativu nazvanou ‘Go green with Metro´, kterou se snažíme naučit čtenáře sdílet přečtené výtisky mezi sebou,“ říká ředitel marketingu mediální skupiny Mafra Aleš Pýcha. Iniciativa nabádá čtenáře, aby deník po přečtení nevyhazovali, ale předali ho do dalších rukou (spolucestujícím, kolegům či blízkým) nebo ho vrátili zpět do distribučního stojanu.

Na centrální ranveji festivalu bude vystaven „svatostánek“ deníku Metro, kde bude položen jeden výtisk aktuálního vydání. Lidé, kteří stánek navštíví, si budou moci tento výtisk přečíst a stát se tak přímými účastníky pokusu o rekord.

No, a jako další lákadlo přidáváme skvělé video z Večírku!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:04 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign