Senzaparty.net | festivaly | RfP: My jsme s areálem téměř připraveni – a vy?

nejctenejší clánky minulého dne

 

RfP: My jsme s areálem téměř připraveni – a vy?

30.6.2013 21:24 Pepíno | festivaly
 

Areál festival parku pomalu přestává připomínat staveniště, a postupně se začínají rýsovat hlavní dominanty.

Staropramen stage dozajista patří k nejvýraznějším z nich, a dost možná bude sloužit jako meeting point, dobře viditelný ze všech festivalových míst. Ve stanu je už položená podlaha, aktuálně se zapojuje elektřina, výstavba stage je v plném proudu!

Letošní nabídka občerstvení nabídne např. větší a podlážkami vylepšenou Staropramen zónu, luxusní Jack Daniel‘s stánek a stejně jako loni v areálu nechybí Potrefená husa - takže hlad mít nebudete, o žízni ani nemluvě! Celý den (i noc) můžete nakupovat v obchodě Enapo ve 24hodinové zóně, kde najdete také non-stop hospůdku či úschovnu věcí.

Těšte se i na velmi útulnou stage v rámci Freezone vedle 24hodinovky. Právě zde (a na scéně v Hospůdka stage) v pondělí 1. července proběhnou první koncerty letošního RfP! Vstupné – zdarma!

Všechny kempy jsou už teď připraveny a čekají na váš nápor, stejně tak zázemí v podobě dostatečného počtu sprch a mobilních toalet. Pozor! Řidiči budou nově najíždět přes areál letiště – vše je kvalitně značené, nemůžete minout. Jedním z důvodů je i to, abychom od sebe oddělili auta a pěší, resp. ty, kteří přijedou kyvadlovkou.

Abychom parking i kempink řešili co nejefektivněji, máme nově vypáskové zóny. Zdvořile na vás apelujeme, abyste respektovali pokyny pracovníků a vytyčená místa. Jedině tak zajistíte pohodlí a komfort sobě i dalším natěšeným návštěvníkům RfP. Díky! Odměníme se například tím, že součástí klasického kempu bude opět fantastická kavárna Coffee & Co.

Počasí nám zatím přeje, tak ať už jste tu! Pozor - vstupenky jen do nedělní půlnoci!!!

P.S.: Kdo jste si loni ve stanovém městě odložit boty do výšky, vězte, že stále visí na stejném místě.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:55 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign