Senzaparty.net | festivaly | RfP: Kempy se rychle plní, vstupenky už jen s kartou!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

RfP: Kempy se rychle plní, vstupenky už jen s kartou!

28.6.2013 20:00 Pepíno | festivaly
 

Ještě než se pustíme do aktualit ohledně vstupenek, jedna zásadní informace: všichni držitelé první emise eTicketů, na nichž je uvedený termín 3. – 5. 7. 2013, samozřejmě mohou přijet již v úterý 2. července 2013!

Ba co víc – zájemci o nadupaný Večírek dokonce už v pondělí 1. 7.!

V případě jakýchkoliv komplikací bude u pokladen přítomen spiritus agens eTicketů, nám všem drahý a nepřehlédnutelný Tomáš Javůrek! A nyní k dalším věcem, například k vyprodanosti Camp Plus a Park Campu…

U Camp Plus i Park Kempu platí omezená kapacita a nad vypočítaný limit neproklouzne ani myš. V prvém případě proto aktuálně (pátek 28. června podvečer) zbývají poslední desítky míst, v případě kempingu+parkingu jsou v prodeji v zásadě poslední jednotky.

Takže, neváhejte a kupujte – jakkoliv nyní už systém přijímá jen platby kartou. Prodeje všeho, včetně vstupenek i lístků do campu, skončí v v noci ze soboty na neděli. Důvodem je to, že později by se již nepodařilo spárovat platby s objednávkami.

Nákup dopředu doporučujeme i proto, že v případě kempu budete odbaveni na jedno pípnutí, bez nutnosti stát frontu u pokladen.

Nyní ještě několik dobrých rad, pokud se rozhodnete pro nákup eTicketů:

  • nenakupujte mimo oficiální předprodej; nakupujte nejlépe jen v oficiálním předprodeji, mírně vyšší cena vám vykompenzuje riziko podvodu a ztráty peněz při koupi neplatné nebo zkopírované vstupenky !!!
  • při nákupu mimo předprodej kupujte ideálně pouze od rodiny a kamarádů, kterým důvěřujete, a není pravděpodobné, aby vás podvedli
  • rozhodně nenakupujte od cizích osob před nádražím v Hradci, před areálem či pokladnami, může se jednat (a často jedná) o podvodníky a překupníky. Čím větší vzdálenost od pokladen areálu, tím větší pravděpodobnost podvodu!
  • pokud kupujete od cizího člověka, upřednostněte možnost platby až po opáskování a ověření funkčnosti vstupenky
  • nekupujte vstupenky s částkou 0 Kč, jelikož jde o hostovské vstupenky, které jsou neprodejné! Nemusíte být proto při kontrole vpuštěni na festival. Máme zaevidovány číselné rozsahy vstupenek ve vztahu ke konkrétním partnerům. To bez výjimky platí o čestných VIP vstupenkách: vedení festivalu podle čárových kódů pozná subjekt, kterému byla VIP vstupenka vydána, a tento se při přeprodeji vystavuje riziku právního postihu (vymáhání škody)
  • absolutně se vyvarujte nabídek typu „přepustím jméno na VIP/normální guestlist“ – tyto jsou již uzavřené a na 100 % se do areálu nedostanete (a ještě přijedete o peníze)
  • vyvarujte se inzerátů na inzertních a aukčních serverech, bývá to nejčastější výskyt podvodných vstupenek

Vstupenky stále ještě seženete na www.ticketsforpeople.cz za 1 650 Kč nebo 1 550 Kč, upřednostněte jistotu dobrého zážitku na festivalu před nebezpečím zkažené radosti.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 10:57 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign