Senzaparty.net | festivaly | RfP: Nejlepší festivalové appky jsou již ke stažení!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

RfP: Nejlepší festivalové appky jsou již ke stažení!

28.6.2013 00:44 Pepíno | festivaly
 

Třetí rok evoluce - i tak by se dal definovat postupný vývoj digitálního festivalového průvodce. Ač to není na první pohled moc znát, mobilní aplikace Rock for People opět prodělala posun kupředu a naši developeři si opět pěkně mákli.

A co že vám prostřednictvím appky pro Android i iPhone nabízíme?

Alfou a omegou je velice kvalitní zpracování překryvného harmonogramu v takzvané timeline. Přehledná návaznost programu s efektivně zvýrazněnými kapelami, jež považujete za své favority, vás nenechá promeškat jedinou skupinu, o kterou byste neradi přišli. Navíc máte možnost prohlédnout si profily všech svých kapel pod položkou oblíbené.

Loňské zasílání aktuálních novinek jsme letos ještě více vypilovali. Bez problémů najdete i informace o nehudebním programu, časy kyvadlové dopravy, a různé informace o festivalu včetně odkazu na evakuační plán, i když věříme, že loňské zkušenosti nebude třeba nikterak využívat.

A pokud jedete poprvé, určitě se v areálu neztratíte, neb mapa si vás vždy najde.

Budeme rádi, když v každé partě budete mít alespoň jednoho zvěda s chytrým telefonem. Protože právě díky aplikace lze zařídit nejrychlejší přenos správné informace mezi vedením festivalu právě k vám fanouškům.

A nejde jen o nepříjemné zprávy v podobě blížící se přeháňky, ale především upozornění na autogramiády, skvělé partnerské akce, spontánní runway sessions, prohození kapel v line upu, perličky ze zákulisí a když budete hodní, popřejeme vám i dobrou noc:-)

Příjemné užívání aplikace vám přejí:
Android developer: Tomáš Pokorný
iOS developer: Andy Shephard
graphic designer: Marek Bouška

Vedení festivalu všem autorům, včetně zdatného koordinátora Gondy, děkuje za skvělou práci, která názorně ukazuje progres, o nějž se snažíme i na dalších frontách. Ne náhodou se našim appkám dostalo uznání i na evropské úrovni a celý tým byl pochválen i managery největších festivalů! Jsme na vás hrdi!

Takže, ještě jednou! Vlastníci Androidů stahujte zde, vlastníci iOS naopak tady.

Prosíme, těsně před festivalem si stáhněte update pro iPhone. Vyladili jsme ji k dokonalosti a čekáme na schválení Applu.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:36 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign