Senzaparty.net | festivaly | RfP: Potrefená husa? Nebude chybět ani pivní policajt!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

RfP: Potrefená husa? Nebude chybět ani pivní policajt!

26.6.2013 19:04 Pepíno | festivaly
 

Hudba i pivo lidi spojují. I proto je muzika již několik let pro Staropramen zážitkovým tématem číslo jedna. A festival Rock for People vlajkovou lodí letošního konceptu Hudba na plný pecky, který zastřeší všechna partnerství značky v této oblasti.

Na letošním již devatenáctém ročníku se se můžete těšit na unikátní krytou Staropramen stage, široké portfolio piv s nabídkou pro každého, pivní stany a stánky kam oko dohlédne, Staropramen Cool zónu a po loňském úspěchu ještě větší festivalovou Potrefenou husu s pivem do skla a jídlem na porcelánový talíř.

Nabídka 11 značek piv, 160 pivních kohoutů a pivní policista v areálu

To nejdůležitější, co návštěvníci od partnerského pivovaru očekávají, je pestrá nabídka piv a kvalitní pivní servis. Staropramen vždy razil cestu širokého portfolia, aby si návštěvníci mohli vybrat. Letos na Rock for People nabídne portfolio 11 značek piv čítající Světlý, 11, Ležák, Nefiltrovaný, Nealko, čtyři příchutě řady Staropramen Cool, k tomu poprvé hořký ležák z Ostravaru a prémiovou Stellu Artois. Vzhledem k rostoucí oblibě beermixů bude pro jejich fanoušky letos připravena Cool zóna s velkým stanem a točeným Cool Grepem.

„Pro maximální komfort návštěvníků budeme mít připraveno 160 pivních kohoutů rozmístěných po celém areálu festivalu. Toto množství by mělo garantovat minimální čekání na pivo. Nad dodržováním správné teploty, míry i kvality bude stejně jako loni bdít náš pivní policista,“ říká Jan Vošta, event&sponzoring  manažer společnosti Pivovary Staropramen. Pozici pivního policisty zavedl Staropramen na festivalu loni. I letos jím bude Jan Špaček, technolog výroby Staropramenu a profesionální degustátor. „Jeho role je pro nás klíčová v odborném dohledu na kvalitu piva, které návštěvníci dostávají,“ dodává Vošta.

Co se piva týká, bude poprvé čepováno do kvalitních vratných kelímků, což je příspěvek Staropramenu do ekologického programu Rock for People, který byl několikrát oceněn i v zahraničí. Pro ty, kteří si pivo nejraději dopřejí ve skle, bude připravena i tato varianta.

Větší festivalová Staropramen Potrefená husa

Loni to byla novinka, letos již standard nabídky hradeckého festivalu: výběr z několika teplých jídel servírovaných na talíř. K tomu pivo ve skle a kryté sezení. Festivalová Potrefená husa opět dorazí do festivalparku. Chystá se obsloužit tisíce hladových návštěvníků a zpříjemnit jim čtyřdenní pobyt v areálu.. Vzhledem k loňskému velkému zájmu se rozšíří počet krytých míst k sezení na 850. Změnu dozná interiér i širší jídelní lístek.

Unikátní krytá Staropramen stage i nové pivní stany

Poprvé pro návštěvníky festivalu organizátoři připravili krytou a v tuzemských podmínkách unikátní stage. A bude to právě ta staropramenní. Obří stan bude mít kapacitu 12 tisíc návštěvníků, stejný počet hudebních fanoušků pak díky visuté špičkové audio-vizuální technice sledovat produkci v okolí stanu. Na jeho pódiu se vystřídá celá řada českých a zahraničních kapel: Thirty Seconds To Mars, Billy Talent, Papa Roach, Klaxons, ale také Karel Gott, Kryštof nebo Tomáš Klus.

V areálu bude jako vždy připraveno kryté sezení pro tisíce žíznivých ve velkých pivních stanech a pod slunečníky „Máme nové stany, u nichž jsme dbali nových bezpečnostních pravidel festivalu. Budou navíc vybaveny novými pivními bary pro lepší obslužnost. Doufáme tak, že si lidé festival vychutnají stejně jako naše pivo,“ dodává Vošta.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:24 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign