Senzaparty.net | festivaly | Střelnice Buffalo Bill na Benátské noci

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
10.06.2005 viz. popis [UL] Dopitná v clubu EMCO
 

Střelnice Buffalo Bill na Benátské noci

29.6.2013 22:19 Pepíno | festivaly
 

Střelnice Buffalo Bill je určena pro každého ve věku od 5 do 120 let tj. téměř bez věkového omezení (v podstatě stačí umět udržet v rukách zbraň paintballového typu, mířit a střílet na terč). Každý hráč má ve svém poli 9 terčů.

Po zásahu terč padá a systém automaticky připíše hráči bod. Aktuální skóre každého hráče se zobrazuje na LCD displeji. Střelec tak má po celou dobu hry přehled o tom, jak si vede. Výsledky jednotlivých hráčů se ukládají do paměti počítače a na konci turnaje (hraje-li se systémem turnaje, který převládá u většiny akcí) je tak možné jednoduše vyhodnotit nejlepšího střelce či nejlepší tým. . Pro ilustraci jsme pro Vás vybrali popis tří z nejoblíbenějších herních variant:

1. varianta: „Máš 50 ran a 1 minutu – sestřel co nejvíce terčů.“

2. varianta: „Náhodné zvednutí“ V tomto případě se střelci nezvedá všech 9 terčů, které postupně trefuje, ale vždy pouze jeden z terčů a to v nahodilém pořadí.

3. varianta: „Countdown“ Toto už je jedna z ukázek těch nejnáročnějších her. V tomto případě se po spuštění hry postaví náhodné seskupení několika terčů. Po jejich sestřelení či po vypršení časového limitu se zvedne jiná kombinace, obvykle s větším počtem terčů a se zkrácením časového limitu.

Herní systém střelnice Buffalo Bill skýtá dostatek prostoru pro kvalitní zábavu jakékoli skupiny hráčů i jednotlivců. Zažijte spoustu zábavy a legrace i na Benátské noci !!!

Více info na: http://www.buffalo-bill.cz/

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 11:00 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign