Senzaparty.net | festivaly | RfP: Domácí talenty budeme vybírat z 800 kapel!

RfP: Domácí talenty budeme vybírat z 800 kapel!

27.3.2013 21:27 Pepíno | festivaly
 

Kdybychom měli vyhovět všem českým a slovenským kapelám, které nás oslovují s nabídkami na vystoupení na RfP, festival by trval 11 dní. A to při 3 scénách a non-stop programu.

Abyste nemuseli složitě počítat: zkrátka od srpna 2012 do dnešního dne evidujeme přes 800 nabídek! Za všechny moc děkujeme, žádná neskončila v koši – čtěte dále…

Každoročně jsme dostávali několik stovek CD, MP3, linků, videí z YouTube, pozvánek na koncerty… Vznikl nám z toho opravdu slušný archiv, srovnatelný s on-line rozsahem slovutného Bandzone.cz. Letošek je ovšem v tomto ohledu macatým rekordmanem.

Protože si tohoto zájmu velmi vážíme a mladé (ale i ty starší) muzikanty na stage i pod nimi vnímáme jako nedílnou součást Rock for People, snažíme se vše poctivě zpracovávat. Není, a snad nás budete chápat, už v našich silách a časových možnostech,  na všechny nabídky jednotlivě odpovídat. Natož demo-nahrávky hodnotit.

Všechny kapely či jejich fanoušky, kteří nás za poslední měsíce obeslali, však chceme ubezpečit: nebyl to z vaší strany marný krok! Na konec března máme nastavený deadline pro přijímání tipů, doporučení a dalších nabídek. Z nich budeme do půlky  dubna vybírat, abychom nejpozději na začátku května oznámili několik jmen, která s radostí pozveme na letošní Rock for People. Před tím však zhruba osm šťastných oslovíme, abychom doladili detaily setu.

Máme velkou radost, že mezi uvedenými osmi stovkami kapel, které si chtějí zahrát po boku Thirty Seconds To Mars nebo Queens Of The Stone Age, je rovněž přibližně stovka slovenských talentů. Volné sloty nebudeme dělit poměrově, ale opravdu dle kvality nebo potenciálu, na nichž se shodne úzký tým RfP v čele s dramaturgem Fořťákem.

Velmi a upřímně tímto děkujeme všem, kteří o vystoupení na Rock for People projevili zájem. A pokud nebudete mezi vybranými, nevěště hlavu. Stále spolupracujeme s dost soutěžemi jako Futureline a další.

Ostatně, sami na poli českých a slovenských talentovaných kapel chystáme nové projekty…

Ještě jednou – veliké díky a držíme všem pěsti!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 2:39 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign