Senzaparty.net | festivaly | RfP: Nové album THIRTY SECONDS TO MARS vyjde 20. 5.!

RfP: Nové album THIRTY SECONDS TO MARS vyjde 20. 5.!

18.3.2013 21:22 Pepíno | festivaly
 

Jeden z letošních headlinerů RfP - Thirty Seconds To Mars - dnes vysílá nový singl do vesmíru a oznámil přesné datum a název nového alba. Takže, deníčky k ruce: čtvrtá studiová deska nazvaná LOVE LUST FAITH + DREAMS se v prodeji objeví 20. května!

Nové album THIRTY SECONDS TO MARS je pojmenováno LOVE LUST FAITH + DREAMS a vyjde 20. května u Universal Music. Producentem alba je frontman kapely Jared Leto, který ke spolupráci přizval Steva Lillywhita (The Rolling Stones, U2, Dave Matthews Band), který koprodukoval všech 12 skladeb včetně prvního singlu Up In The Air. Lillywhite s kapelou spolupracoval už i na předchozím albu kapely „This Is War“.

Singl Up In The Air bude mít příznačně premiéru na Mezinárodní vesmírné stanici, kde ho astronaut Tom Marshburn pustí do vesmírného éteru, zatímco mu kapela bude k dispozici v Houstonské velící centrále, aby si s ním na dálku popovídala. Tento rozhovor bude živě přenášen dnes (tedy v pondělí 18. 3.) od 18:10 středoevropského času na www.vyrt.com  a http://www.nasa.gov/ntv.

Singl bude mít celosvětovou premiéru na rádiích dnes odpoledne. Následující den - 19. března - bude k mání u všech prodejců digitální hudby včetně iTunes, kde bude současně spuštěn předprodej LOVE LUST FAITH + DREAMS. Fanoušci, kteří si album na iTunes předobjednají, budou mít track „Up In The Air“ k dispozici k okamžitému stažení.

Cover alba LOVE LUST FAITH + DREAMS byl dnes odhalen na sociálních sítích kapely a má ho na svědomí renomovaný britský umělec Damien Hirst.

LOVE LUST FAITH + DREAMS je již čtvrté studiové album kapely, které je nástupcem kritiky vychvalovaného alba This Is War, na jehož podporu za dva roky kapela odehrála 311 koncertů v cca 60 zemích, na šesti kontinentech pro téměř tři miliony fanoušků a tím se dostala do Guinessovy knihy rekordů za nejvíc odehraných koncertů k jednomu albu.

Skupina THIRTY SECONDS TO MARS, kterou tvoří bratři Jared Leto a Shannon Leto a kytarista Tomo Milicevic, prodala celosvětově přes 5 milionu alb a jejich videa na YouTube mají přes 300 milionů shlédnutí.  Skupina obdržela nespočet prestižních ocenění, včetně cen MTV, časopisu NME, Kerrang!, Billboard atd.

Dokument Artifact, který se věnuje právní bitvě kapely s nahrávací společností v období alba This Is War, byl minulý týden představen na SXSW festivalu v Texasu a obdržel prestižní ocenění People’s Choice documentary award na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a také cenu publika na Gotham Independent Film Awards.

THIRTY SECONDS TO MARS představí nové album i naživo v roli headlinerů festivalu Rock For People, který se uskuteční ve dnech 2.-5.7.2013.

Track List - LOVE LUST FAITH + DREAMS:
1. Birth
2. Conquistador          
3. Up In The Air
4. City Of Angels
5. The Race
6. End Of All Days
7. Pyres Of Varanasi
8. Bright Lights
9. Do Or Die
10. Convergence        
11. Northern Lights
12. Depuis Le Début

www.thirtysecondstomars.com 
http://www.marsiscoming.com
http://www.artifactthefilm.com
Facebook – http://www.facebook.com/thirtysecondstomars
VEVO – http://www.youtube.com/30secondstomarsvevo
YouTube – http://www.youtube.com/30secondstomars 
Twitter – http://twitter.com/30Secondstomars
Instagram – http://www.instagram.com/30secondstomars

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:48 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign