Senzaparty.net | festivaly | RfP: Hacktivist předvedou, jak se rapuje do metalu

RfP: Hacktivist předvedou, jak se rapuje do metalu

20.2.2013 21:17 Pepíno | festivaly
 

Hacktivist - tahle britská partička má za sebou jen jedno EP a na prvním albu teprve pracuje, ale její pozice už je jasná. Představují nový styl djent, mix tvrdých heavy riffů, s grime vokály a dubstepovými tempy.

Zakládající člen kapely kytarista říká o vzniku jejich originálního zvuku pro britský Guardian (překládáme doslovně z hantýrky kapely): “Rád bych teď vyprávěl, jakej jsem měl geniální plán, ale byla to vlastně jen klika. Točil jsem něco nějaký grime tracky s kámošem Hurleyem, dlouholetým MC. Jednoho dne jsem se v mezičase vrtal v jednom metalovým tracku, a jemu se to líbilo a zeptal se, jestli, by nemohl zkusit do toho vymyslet nějakej text. No proč ne, řekl jsem si. A tak jsme to dali pak na Soundcloud, a odtamtud to vystřelilo, zbytek mám v mlze, stali jsme se hrdinama přes noc…

Jejich první single Unlike Us se během 48 hodin dostal na 2. místo metalového žebříčku Amazonu. A je jasné, že kvintet má teď našlápnuto ve velkém tempu. Rock for People bude u toho společně s mnoha dalšími festivaly, kam tahle rapově-dubstepově-metalová parta, která umí v jednom kotli usmířit metalisty s hip hopery, míří.

http://hacktivist.uk.com
www.facebook.com/Hacktivistband
https://twitter.com/hacktivistband

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 2:49 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign