Senzaparty.net | aktualita | DJ Bobo live přijíždí do nového Bobycentra!

nejctenejší clánky minulého dne

 

DJ Bobo live přijíždí do nového Bobycentra!

28.5.2015 19:41 Pepíno | aktualita
 

Legenda a eurodanceový král 90. let přijede poprvé do Brna, do nově zrekonstruovaného Bobycentra, a to 20. června tohoto roku.

Hity jako Everybody, Somebody Dance With Me, Take Control či There Is a Party, zazní živě od toho nejpovolanějšího a v místě, kde býval a je tento švýcarský popový hudebník ikonou! Očekávejte pecky Vašeho mládí, hříšné tanečnice, show a multimediální efekty, a to celou noc!

DJ Bobo, vlastním jménem Peter René Baumann, je slavný švýcarský DJ, popový hudebník, zpěvák a tanečník, produkující hudbu ve stylu eurodance. Původně vyučený pekař a cukrář pronikl do světa hudby v roce 1993 se svým hitem Somebody dance with me. Nejdříve dobyl Švýcarsko a o dva roky později celou Evropu.
Senzaparty.net
Na rozdíl od jiných hvězd 90. let, DJ Bobo své hity produkoval i v další dekádě a pravidelně pořádá tour po celé Evropě - poslední turné The Cirkus zaznamenalo vyprodané hokejové haly a “standing ovation” po celé Evropě.

V ČR DJ Bobo vystoupil jako oficiální předskokan Michaela Jacksona v roce 1996 na pražské Letné, do Brna přilétá poprvé, a to rovnou do prostor, kde býval na Moravě hráván nejčastěji. Bobycentrum tak bude 20.6.2015 tím dějištěm, kde všichni zavzpomínáme na 90. léta.

Těšte se na energický koncert s kapelou a tanečníky, velkolepou světelnou show, stejně jako na většinu hitů ve starém a novém hávu. Už 20 let baví DJ Bobo své fanoušky při velkých i malých tour po celém světě. „King of Dance“ nám znovu ukazuje, že právem drží žezlo krále dance music.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 29.03.2023 12:54 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign